Szkolenia muzyczne na łonie natury

30 czerwca 2020

Praca Dj`a jest odpowiednia dla osób, które kochają muzykę. W tej pracy konieczny jest również kontakt z ludźmi. Jednak pasja to rzecz święta, która gwarantuje sukces w biznesie. Jeśli liczysz na ponadprzeciętne dochody musisz chęć się rozwijać. Sam talent to jedno. Jednak bez odpowiedniego treningu możesz zostać w tyle i stracić swoich klientów. Aby podejść profesjonalnie do sprawy warto odszukać https://djpromotion.com.pl i sprawdzić ofertę naszych kursów.

Bezpieczeństwo uczestników

W zakładce kursów odnajdziesz ciekawą formę szkoleń wyjazdowych. Już po raz 39 jesteśmy organizatorami MULTI DJ CAMP 2020. W tegoroczna edycja stawia przed organizatora mnóstwo wyznań. Jedną z nich jest dostosowanie imprezy zgodnie z obostrzeniami od Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Jednak dzięki naszej pomysłowości oraz działaniom udało się dostosować całe wydarzeń do zaleceń. Na uczestników czekają wszelkie środki higieny osobistej, które zapewniają ogólne bezpieczeństwo uczestników.

Szkolenie o charakterze wyjazdowym jest zorganizowane w ośrodku wypoczynkowych. Przed zakwaterowaniem w pokojach cały ośrodek będzie zdezynfekowany. Tak, aby Państwo mogli liczyć na czystość i sterylność pomieszczeń, które w dobie dzisiejszych czasów są na wagę złota.

Lokalizacja wydarzenia

Cały kurs w odbędzie się w miejscu, który będzie ciekawą alternatywą dla tradycyjnych szkoleń online. Wydarzenie odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym w Jachrance. To obiekt, który klimatyzowanych sal szkoleniowych posiada pięknie urządzone pokoje. W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz łazienka. Cały ośrodek jest otoczony drzewami oraz zielenią. Dzięki czemu jest dobrym zamiennikiem dla tradycyjnych baz konferencyjnych w mieście. Dojazd na miejsce jest komforty i nie stanowi żadnych trudności. Obiekt zlokalizowany w bliskiej odległości od Warszawy jest dobrym miejscem wypoczynkowym. Dlatego oprócz szkolenia czeka na ciebie rozrywka, której tak szybko nie zapomnisz.

Atrakcje dodatkowe

Oprócz tradycyjnej części szkoleniowej. Siedzenia w salach szkoleniowych i słuchania pasjonatów z całej Polski  MULTI DJ CAMP 2020 przewiduje atrakcje dodatkowe. Ich wykorzystanie pozwoli Ci poczuć się jak światowej sławy Dj na ekskluzywnym kurorcie. Jedną z atrakcji jest Boat Party. To impreza na łodzi. W godzinach wieczornym nad zalewem zacumuje statek, który pozwoli na prezentacje swoich umiejętności Dj`a oraz zabawę taneczną. Na statku nie zabraknie drobnych przekąsek oraz napoi. Ten rodzaj atrakcji z pewnością spodoba się wszystkim uczestnikom. Na Boat Party można także pozwiedzać jezioro, siedząc na statku.

W czasie wolnym można skorzystać z boisk do grania w piłkę oraz siatkówkę. Kiedy pogoda nie dopisuje można poćwiczyć na siłowni na maszynach albo pograć grupowo w ping-ponga. Przy dobrej pogodzie będziemy dla Państwa organizować ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz ziemniaków. Dla uczestników czeka strzeżone kąpielisko oraz możliwość wypożyczalni rowerów.

Dodaj komentarz