Stwórz przytulną przestrzeń ze świecami zapachowymi Woodwick

5 stycznia 2021

Trend minimalizmu otacza nas na wielu płaszczyznach życia i nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie zmalał. Widoczne jest to również w dekoracjach wnętrz. Aranżując przestrzeń warto zastanowić się nad odpowiednimi dodatkami. To one w dużej mierze sprawiają, że czujemy się komfortowo, nasze samopoczucie poprawia się, a przy okazji mamy więcej energii. Nie trzeba przeprowadzać wielkich remontów, wystarczy uzupełnić wnętrze o świece zapachowe i cieszyć się niepowtarzalnym klimatem!

Zagraj światłem i zapachem

Oddziaływanie na zmysły to idealny sposób na poprawę nastroju i dodanie energii. Ciepłe światło świec jest przyjazne dla oka i dodaje do wnętrza przytulnego charakteru. Duże świece zapachowe Woodwick są wyjątkowe z wielu względów. Dzięki drewnianemu knotowi chwilę po rozpaleniu świecy poczujesz wspaniały i otulający zapach. Nie będzie on duszący czy przytłaczający. Dodatkowo knoty wydają niespotykany dźwięk skwierczenia, który przypomina palące i strzelające drewno w kominku. Kolejną zaletą drewnianych knotów jest to, że po zgaszeniu świecy nie będzie wydobywał się nieprzyjemny dym. W szerokiej ofercie naszych dużych świec zapachowych Woodwick z pewnością każdy znajdzie swoje idealne zapachy. Świece mają różnorodne kolory, które z pewnością wpasują się do różnych wnętrz.

Wysoka jakość materiałów

Wybierając świece do domu warto przyjrzeć się z czego została wykonana tak, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz maksymalną przyjemność z użytkowania. To dlatego oferowane przez nas duże świece Woodwick są skomponowane z wysokiej jakości wosku sojowego oraz olejków zapachowych, dzięki czemu masz pewność, że są one bezpieczne i nie wydzielają szkodliwych substancji w wyniku spalania. Smukły kształt szklanego opakowania oraz drewniana pokrywa dodają świecom eleganckiego i luksusowego charakteru. Przy produkcji dużych świec Woodwick marka wykorzystuje materiały odnawialne dzięki czemu chroni środowisko i ogranicza produkowanie zanieczyszczeń.

Dodaj komentarz