Sezonowe oferty i promocje Biedronki

13 lipca 2020

Biedronka, to sieć sklepów ciesząca się dużym uznaniem wśród Klientów. Ogromy wybór asortymentu, różnorodność marek, sezonowe oferty i niskie ceny od wielu lat przyciągają stałe grono konsumentów. Dostępność sklepów, ich duża ilość rozmieszczona w wielu miastach Polski, z cała pewnością dodaje dyskontowi popularności, a Klienci mogą zaopatrzyć się w potrzebne produkty w jednym miejscu.

Co znajdziemy w ofercie Biedronki?

Jak każdy dyskont czy supermarket, Biedronka to sieć handlowa, w której zaopatrzymy się w różnego rodzaju produkty spożywcze, chemię, alkohol, przekąski, świeże owoce i warzywa, mrożonki, a w niektórych punktach nawet w wyroby garmażeryjne. Biedronka, to nie tylko produkty własne i co raz częściej można tam spotkać znane marki, które cieszą się uznaniem wielu konsumentów.

Zaletą sieci sklepów Biedronka są także oferty sezonowe. Gazetki Biedronka, to dobre źródło informacji o aktualnych przecenach i pojawiających się od czasu do czasu nowościach, a także produktach, których standardowo w asortymencie sklepu nie ma. Takie oferty dedykowane możemy zobaczyć w gazetkach Biedronki kiedy zaczyna się wiosna, a tym samym sezon grillowy, przed świętami, walentynkami czy innymi większymi i znanymi świętami.

Stali Klienci sieci handlowej wiedzą, że produkty dedykowane, dostępne są w niewielkich ilościach i warto śledzić wszystkie informacje na bieżąco. Gazetki promocyjne z Biedronki dostarczą nam wiedzy nie tylko w zakresie ceny, ale także terminu, w którym warto się w sklepie pojawić, aby nie przegapić żadnej oferty czy promocji.

Udogodnienia dla klientów sklepu Biedronka

Konsumenci, którzy regularnie korzystają z usług sklepów Biedronka mogą też przystąpić do programu „Moja biedronka na co dzień”. Przystępując do programu wystarczy zarejestrować kartę Biedronki, a następnie okazać ją podczas zakupów w sklepie stacjonarnym. Dzięki karcie otrzymamy rabaty na wybrane produkty asortymentu.

Od niedawna Biedronka dba także o domatorów, którzy nie lubią tłocznych miejsc i zakupów stacjonarnych. Dzięki aplikacji Glovo możemy zrobić w Biedronce zakupy online bez wychodzenia z domu. Co prawda wybór asortymentu jest mniejszy niż ten dostępny stacjonarnie, jednak taka forma zakupów na pewno znajdzie wielu swoich zwolenników.

Dodaj komentarz