Sezonowe oferty i promocje Biedronki

13 lipca 2020
58
Views

Biedronka, to sieć sklepów ciesząca się dużym uznaniem wśród Klientów. Ogromy wybór asortymentu, różnorodność marek, sezonowe oferty i niskie ceny od wielu lat przyciągają stałe grono konsumentów. Dostępność sklepów, ich duża ilość rozmieszczona w wielu miastach Polski, z cała pewnością dodaje dyskontowi popularności, a Klienci mogą zaopatrzyć się w potrzebne produkty w jednym miejscu.

Co znajdziemy w ofercie Biedronki?

Jak każdy dyskont czy supermarket, Biedronka to sieć handlowa, w której zaopatrzymy się w różnego rodzaju produkty spożywcze, chemię, alkohol, przekąski, świeże owoce i warzywa, mrożonki, a w niektórych punktach nawet w wyroby garmażeryjne. Biedronka, to nie tylko produkty własne i co raz częściej można tam spotkać znane marki, które cieszą się uznaniem wielu konsumentów.

Zaletą sieci sklepów Biedronka są także oferty sezonowe. Gazetki Biedronka, to dobre źródło informacji o aktualnych przecenach i pojawiających się od czasu do czasu nowościach, a także produktach, których standardowo w asortymencie sklepu nie ma. Takie oferty dedykowane możemy zobaczyć w gazetkach Biedronki kiedy zaczyna się wiosna, a tym samym sezon grillowy, przed świętami, walentynkami czy innymi większymi i znanymi świętami.

Stali Klienci sieci handlowej wiedzą, że produkty dedykowane, dostępne są w niewielkich ilościach i warto śledzić wszystkie informacje na bieżąco. Gazetki promocyjne z Biedronki dostarczą nam wiedzy nie tylko w zakresie ceny, ale także terminu, w którym warto się w sklepie pojawić, aby nie przegapić żadnej oferty czy promocji.

Udogodnienia dla klientów sklepu Biedronka

Konsumenci, którzy regularnie korzystają z usług sklepów Biedronka mogą też przystąpić do programu „Moja biedronka na co dzień”. Przystępując do programu wystarczy zarejestrować kartę Biedronki, a następnie okazać ją podczas zakupów w sklepie stacjonarnym. Dzięki karcie otrzymamy rabaty na wybrane produkty asortymentu.

Od niedawna Biedronka dba także o domatorów, którzy nie lubią tłocznych miejsc i zakupów stacjonarnych. Dzięki aplikacji Glovo możemy zrobić w Biedronce zakupy online bez wychodzenia z domu. Co prawda wybór asortymentu jest mniejszy niż ten dostępny stacjonarnie, jednak taka forma zakupów na pewno znajdzie wielu swoich zwolenników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *