Gang fajniaków – nowa akcja promocyjna w Biedronce

1 września 2020

Biedronka, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sklepów w Polsce, który oferuje asortyment z najwyższej półki. To świetna alternatywa do zrobienia zakupów bez konieczności odwiedzania wielkich hipermarketów, pełnych zgiełku i hałasu.  

Pełen asortyment w jednym sklepie.

W Biedronce zrobisz zakupy nie tylko spożywcze. Znajdziesz tu również produkty chemii gospodarczej, produkty higieniczne i kosmetyki. Jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz pod jednym dachem. Codziennie świeże, wypiekane na miejscu pieczywo, najwyżej jakości warzywa i owoce, wędliny i sery znanych producentów. A w dodatku to wszystko w konkurencyjnych cenach.

Co tydzień nowe promocje.

Siec dyskontów Biedronka, swoim klientom oferuje co tydzień nowe promocje, o których informują nas gazetki promocyjne Biedronka. Z gazetkami lepiej zaplanujesz swoje zakupy i nie będziesz tracić czasu na zastanawianie się w sklepie, co powinno trafić do Twojego koszyka. Znajdziesz tu również produkty wyposażenia domu, modną i funkcjonalną odzież dla siebie i Twojego dziecka . Odnajdziesz tu inspiracje na świąteczne dekoracje i prezenty dla najbliższych na różne okazje. Zawsze na czasie i w Twojej okolicy.

Gang fajniaków

Powszechnie wiadomo, że dzieci nie przepadają za zakupami. Chodzenie do sklepu z rodzicami to prawdziwa kara. Teraz zakupy mogą stać się mobilizacją dla najmłodszych. Sieć sklepów Biedronka zorganizowała akcję, w której nagrodą są przesympatyczne Fajniaki – pluszaki, które pomagają najmłodszym zrozumieć, jak ważna rolę odgrywa w naszym życiu ekologia i dbanie o dobro naszej planety. Razem z maskotkami Biedronki, nasze dzieci poznają problem z jakim mamy do czynienia i uczą się jak walczyć o lepsze jutro. Maskotkę zdobędziesz, robiąc zakupy w biedronce. Za każdy zakup powyżej 50 zł otrzymasz naklejkę. Wklejaj je do albumu , uzbieraj odpowiednią ilość i odbieraj pluszaki. Do zdobycia jest również książeczka, dzięki której bliżej poznacie Fajniaki i ich magiczne moce. Razem z nimi nasze dzieci zadbają o Ziemię. Więcej informacji o szczegółach akcji zawierają gazetki promocyjne Biedronka.

Dodaj komentarz