Co oferuje Sanok: spływy pontonowe dla dużych i małych

23 czerwca 2021
Sanok spływy

Spływy pontonowe to nie tylko niebywała atrakcja dla bywalców Sanoka, ale również urozmaicenie całej wycieczki opierającej się głównie na zwiedzaniu muzeów i innych obiektów architektonicznych na terenie miasta. Jest to również sposób na obcowanie z piękną, górską przygodą, która ładuje baterie do pełna i pozwala aktywnie i efektywnie wypocząć. Spływy pontonowe świetnie relaksują, ale również powodują, że wydzielają się endorfiny, które sprawiają, że mamy świetny nastrój i cieszymy się życiem. Interesuje Cię temat „Sanok spływy”? Zapraszamy do lektury!

Dla kogo są spływy pontonowe?

Sanok spływy pontonowe to świetna rozrywka, kiedy wybieramy się gdzieś w grupie. Świetnie sprawdza się na wyjazdach rodzinnych z dziećmi, ale również w gronie przyjaciół czy jako impreza integracyjna w grupie współpracowników. Można wykorzystać ją jako zdrową rywalizację sportową, a po wszystkim zorganizować ognisko na polanie.

Ponton to również dobra opcja, kiedy na wyjazd wybieramy się z dzieciakami. Mają one zwyczaj szybko nudzić się innymi atrakcjami, które zazwyczaj polegają na zwiedzaniu i chodzeniu od budynku do budynku, natomiast spływ pontonowy będzie dobrą odskocznią od monotonii zwiedzania i podziwiania. Dodatkowo dzieci otrzymają nowy bodziec, dawkę świeżego powietrza i zastrzyk delikatnej adrenaliny i wieczorem szybciej położą się spać, a dorośli będą mieli więcej czasu na odpoczynek.

Sanok spływy pontonowe są w pełni bezpieczną atrakcją sportową. Każdy pasażer pontonu jest odpowiednio wyposażony i zabezpieczony kamizelką. Sam przejazd nie jest bardzo szybki, dlatego jest małe prawdopodobieństwo wywrócenia się pontonu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się jednak wśród szkolnych wycieczek, ponieważ jest to bardzo bezpieczna atrakcja dla dzieci.

Co to Zielony Ponton?

Zielony Ponton to organizator spływów, która posiada profesjonalną wiedzę na temat tego typu atrakcji. Załoga zapewnia bezpieczeństwo szkolnym wycieczkom, dorosłym grupom oraz turystom indywidualnym. Przekazuje im wskazówki i instrukcje dotyczące bezpiecznego przejazdu pontonem po Sanie.

Dzięki profesjonalnej obsłudze każdy turysta może czuć się w pełni bezpiecznie i bez stresu zrelaksować się podczas spływu, nie myśląc o wypadkach oraz niebezpiecznych następstwach i konsekwencjach. Oprócz niezbędnej wiedzy obsługa posiada również wieloletnie doświadczenie.

Wycieczkę pontonem można zarezerwować za pomocą telefonu w szybki i prosty sposób, nie martwiąc się czy na miejscu będzie taka możliwość. Jeżeli istnieje taka potrzeba załoga Zielonego Pontonu zajmie się również organizacją ogniska nad brzegiem rzeki po skończonej trasie.

Zielony Ponton cieszy się zaufaniem oraz dobrymi opiniami odwiedzających turystów. Wszyscy wychodzą zadowoleni i pełni energii po wycieczce na spływie pontonowym. Jest to atrakcja bardzo odprężająca, aktywizująca i dodatkowo przystępna cenowo, dlatego spływ dla całej rodziny nie będzie dużym wydatkiem.

Jakie spływy są dostępne?

Spływ pontonowy to 8 km trasy rzecznej, która jest bardzo łagodna i spokojna. W ofercie dostępne są spływy dla dzieci, dla dorosłych, dla szkół, spływ górnym Sanem.Każdy uczestnik otrzymuje od instruktora kamizelkę lub kombinezon piankowy oraz dawkę instrukcji, które są niezbędną profilaktyką zapobiegającą wypadkom i potencjalnym niebezpieczeństwem podczas spływu pontonowego.

Uczestnicy spływu pontonowego objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków, za które nie muszą płacić dodatkowo – jest ono w cenie przepływu. Wycieczka Górnym Sanem jest dostępna tylko kilka razy w roku w momentach, kiedy pozwala na to stan wody. Przez dużą część roku jest to bardzo niebezpieczny spływ, dlatego ograniczona jest jego dostępność. Spływ ten jest jednak wart czekania na odpowiedni, szczególny moment, ponieważ zapewnia niepowtarzalne doznania krajobrazowe oraz emocje i adrenalinę, które sprawią, że na długo zapamiętasz wyjazd do Sanoka.

Dodaj komentarz