Binance – recenzja największej giełdy kryptowalutowej na świecie

26 czerwca 2020

Giełda Binance powstała w roku 2017. Ze względu na uproszczone formalności rejestracji, przejrzysty wygląd platformy, a także dogodne warunki do handlu online w błyskawicznym tempie zyskała popularność i stała się największą giełdą walut wirtualnych na świecie. Aktualnie, pozostawia ona daleko w tyle pozostałe serwisy. Poniższa recenzja Binance przybliży Ci najważniejsze aspekty funkcjonowania tej platformy.

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru giełdy jest wolumen dzienny. Wskaźnik ten informuje o wartości zawieranych transakcji i świadczy o dużej płynności. Binance każdego dnia generuje wolumen o wartości oscylującej w granicy 2 miliardów dolarów! To chyba najbardziej klarowny przykład, który świadczy o tym, jak wielki sukces odniósł ten serwis.

Mnóstwo giełd walut wirtualnych pod wpływem międzynarodowych regulacji wprowadziło formalności związane z rejestracją konta. Użytkownicy muszą podawać dokładne dane osobowe i adresowe, a także weryfikować swoją tożsamość dokumentem. Binance to jedna z nielicznych giełd, która pozostaje przyjazna dla klientów. Użytkownicy tej giełdy mogą liczyć na dyskretne i bezpieczne transakcje bez szeregu formalności. Dlatego opinie o Binance są bardzo dobre. Jeśli zainteresował Cię ten artykuł tutaj pełna recenzja Binance.

Binance deklasuje inne giełdy kryptowalut

Do dyspozycji użytkowników oddano ponad 150 różnorodnych kryptowalut, które są łączone w pary. Transakcje odbywają się na zasadzie wymiany jednej kryptowaluty na drugą. Klienci sami tworzą zlecenia, oferując swoje waluty wirtualne na sprzedaż lub zgłaszając chęć kupna za określoną cenę. Prowizje transakcyjne poniżej 0,1% sprawiają, że Binance to aktualnie jedna z najtańszych giełd, które nie narzucają nam wielu kosztów związanych z handlem online. Co więcej, giełda wciąż się rozwija i dodaje nowe kryptowaluty.

Na ten moment, giełda Binance posiada polską wersję językową, co znacznie ułatwia handel. Jeśli chodzi o obsługę klienta, w razie jakichkolwiek problemów lub pytań, możemy skorzystać z całodobowego działu obsługi klienta. Warto wysłać wiadomość w języku angielskim, co znacznie skróci czas uzyskania odpowiedzi oraz zwiększy szansę na rzetelną i wyczerpującą odpowiedź. Dział supportu odpowiada na pytania klientów w ciągu kilkunastu minut.

Jakie opinie zbiera Binance w obszarze bezpieczeństwa?

Nie istnieje giełda kryptowaluta bezpieczna w stu procentach. Wiele zależy od indywidualnej konfiguracji konta użytkownika. Binance raz padła ofiarą hakerów, którzy wykradli kryptowaluty. Była to niewielka kwota. Żaden z użytkowników nie stracił pieniędzy, ponieważ giełda w całości zwróciła środki z własnych zasobów. Część z zysków giełdy jest kierowana na fundusz gwarancyjny utworzony na taką właśnie ewentualność. Możemy zatem potwierdzić opinię, że Binance to bezpieczne miejsce do handlowania walutami wirtualnymi.

Dodaj komentarz