Bezkołnierzowe miski WC – Poznaj 3 najciekawsze modele!

24 lutego 2022

Wybór odpowiedniego sanitariatu wbrew pozorom nie jest zadaniem prostym. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę nie tylko materiał, z jakiego dany produkt został wykonany, jaki ma kształt czy wielkość, ale także i to czy jego system spłukiwania jest efektywny, miska bezproblemowa podczas czyszczenia oraz czy jest higieniczna. Eksperci w ostatnich latach polecają miski bezkołnierzowe, ponieważ to właśnie one spełniają najwyższe standardy jakościowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które miski WC są najczęściej wybierane, koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem! Zapraszamy!

Bezkołnierzowa miska WC Deante Peonia Zero

Większość osób, które stają przed dylematem związanym z aranżacją łazienki, szuka produktów, które z jednej strony są dobre pod względem jakości, z drugiej zaś dostępne są w atrakcyjnych konkurencyjnych cenach. Z tych właśnie względów miska bezkołnierzowa WC Deante Peonia cieszy się tak dużą popularnością. Model zachwyca swoją estetyką, a poza tym został wykonany z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia.

Miska Deante Peonia ze względu właśnie na estetykę sprawdzi się nie tylko w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych, ale także i w tych klasycznych. Zaoblenia sprawiają, że wygląda lekko. Poza tym miska Peonia wyposażona jest w ukryte mocowania, które także podnoszą jej estetykę. Deante to polski producent armatury łazienkowej, który znany jest nie tylko na rodzimym rynku, ale i na rynkach europejskich i światowych. Ten model miski dostępny jest w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie w sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl.

Miska wisząca z deską wolnoopadającą Excellent Ness

Kolejnym modelem, który cieszy się sporym zainteresowaniem, jest miska WC wisząca z deską wolnoopadającą Excellent Ness. Model ten nie posiada kołnierza wewnętrznego. To właśnie dzięki temu zarazki nie mają miejsca, by się gromadzić i namnażać. Poza tym dzięki temu, że miska nie posiada kołnierza wewnętrznego można ją dużo łatwiej wyczyścić, a spłukiwanie jej jest efektywne.

Miska Excelent Ness w sklepie www.lazienkiabc.pl sprzedawana jest razem z deską wolnoopadającą. Ten model miski idealnie pasuje kolorem do ceramiki. Deska została wykonana z trwałego i odpornego na wiele czynników duroplastu. Dzięki temu, że jest to model z mechanizmem wolnego opadania, użytkowanie miski jest nie tylko bezpieczne, ale i bardziej komfortowe.

Bezkołnierzowa miska WC Deante Peonia czarna

Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się nie tylko białe miski WC, ale także i te w kolorze czarnym czy szarym. Do jednych z populrniejszych zaliczyć można bezkołnierzową miskę WC Deante Peonia czarną. Model ten sprawdzi się w łazienkach, w których znajdują się już inne czarne elementy wyposażenia, może być też ciekawym kontrapunktem kolorystycznym w jasnych łazienkach. Miska Deante została zaprojektowana w taki sposób by czyszczenie jej nie było problematyczne, a użytkowanie komfortowe.

Dodaj komentarz